1. Wyjątkowo lekki tornister niezwykle przyjazny dziecku podczas pierwszego kontaktu ze szkołą.
Plecy tornistra są ergonomiczne, pokryte siatką, usztywniane i profilowane z systemem wentylacji, pomogą zachować prawidłową sylwetkę dziecka.
Komfort użytkowania zwiększają szerokie, miękkie szelki z regulacją długości oraz dodatkowo wzmacniane ze stabilizatorami dno.
Bezpieczeństwo na drodze zapewniają elementy odblaskowe, które stanowią również dekorację tornistra.
Funkcjonalność użytkowania gwarantuje komora główna i wewnętrzna przekładka oraz kieszeń z siatki w tej komorze, dodatkowo 3 kieszenie zewnętrzne, które pomagają
dobrze rozlokować zawartość i utrzymać porządek w tornistrze.
Pod klapą tornistra znajduje się miejsce na plan lekcji lub dane personalne właściciela.
Jest lekki i usztywniony.
Tornister z możliwością złożenia po rozsunięciu suwaków! (Przykładowe zdjęcie złożonego tornistra na podstawie licencji Frozen)
Ilość komór – 1
Dodatkowe kieszenie – 4 + przegroda wewnętrzna
Wymiary – ok. 37 x 31 x 18 cm
Waga - ok. 840 g
Materiał - Gucci Nylon
Licencja - Football
Producent - Paso
Kod producenta - 18-524FL
2. Worek na obuwie, strój gimnastyczny lub inne.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów.
Posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu czy na plecach.
Wymiary - 37.5 x 33.5 cm
Producent - Paso
Licencja - Football
Kod producenta - 18-712FL